کمیته پژوهش های دانشجویی- صفحه اصلی
گزارش نخستین کنگره بین المللی و هشتمین کنگره ملی سرطان پستان

حذف تصاویر و رنگ‌ها

نخستین کنگره بین المللی و هشتمین کنگره ملی سرطان پستان جهاد دانشگاهی با حضور اساتید و محققان داخلی و خارجی 6-8 آبان ماه در سالن همایش های کتابخانه ی ملی برگزار شد.

تعداد مقالات ارسال شده به این کنگره 220 مقاله بود که حدود 205 مقاله مورد پذیرش قرار گرفت که 10 مقاله به صورت سخنرانی و بقیه به صورت سخنرانی سریع و پوستر ارائه گردید که سخنرانان مقالات در بخش سخنرانی سریع، به مدت 6 دقیقه سخنرانی خود را ارائه کردند.

قابل ذکر است که میهمانان خارجی در حوزه ی اخلاق پزشکی سخنرانی از کشور سوییس ، در حوزه ی ژنتیک از کشور سوئد،در حوزه ی انکولوژی از کشور ایتالیا و در حوزه ی رادیوتراپی از کشور امریکا،در این کنگره حضور داشتند، هم چنین سخنرانی آنلاین توسط دانشمندان کانادایی برگزار شد.موضوع این سخنرانی ها شامل عوارض قلبی درمان های سرطان پستان و روش های جدید بررسی ژنتیکی برای شروع درمان های کمکی مانند شیمی درمانی بود

مراسم اختتامیه در اخرین روز برگزاری کنگره ی سه روزه ی بین المللی سرطان پستان با بزرگداشت نام مرحوم دکتر امیر معتمدی از پژوهشگران پژوهشکده ی سرطان پستان و با حضور خانواده ی وی همچنین تقدیر از مقالات برتر این کنگره برگزار گردید.

در مراسم اختتامیه ، دکتر آسیه الفت بخش که دبیر اجرایی کنگره های هفتم و هشتم سرطان پستان بوده اند توسط دکتر مجید زاده به عنوان دبیر علمی کنگره ی آتی ( دومین کنگره ی بین المللی و نهمین کنگره ملی سرطان پستان ) معرفی شدند.

کمیته تحقیقات دانشجویی پژوهشکده ی سرطان پستان جهاد دانشگاهی به عنوان اعضای کمیته ی اجرایی (مسئولیت سالن ها) و گرداننده ی غرفه ی کمیته ی دانشجویی در این کنگره حضور داشتند.غرفه ی کمیته دانشجویی ، به معرفی این کمیته و حوزه ی فعالیت ها و راهنمایی های پژوهشی و هم چنین معرفی مسابقه ی "از سوال پژوهشی تا تدوین پروپوزال" پرداخت.

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

نشانی مطلب در وبگاه کمیته پژوهش های دانشجویی:
http://ibcrc.ir/scrc/find.php?item=1.48.32.fa
برگشت به اصل مطلب