پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی- جراحی
جراحی محدود

حذف تصاویر و رنگ‌ها

جراحی محدود

بخش جراحی محدود پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی، مرکز تحقیقات سرطان پستان به عنوان یکی از بخش های اصلی و مهم پژوهشکده در امر خدمت رسانی به مراجعه کنندگان فعال می باشد.

با توجه به کثرت معراجعه بانوان در این بخش و به منظور ایجاد محیطی امن و مطمئن، و با حداقل استرس، پرسنل متخصص و کارشناسان شاغل در این بخش غالبا خانم ها هستند.

از دیگر مشخصات اصلی بخش جراحی این است که همگام با پیشرفت های علمی و تکنولوژیک در زمینه درمان بیماری های سرطان پستان، این بخش نیز از بدو تاسیس از تکنولوژی روز دنیا بهره مند گردیده است و این افتخار را دارد که جزو اولین مراکز در سطح شهر تهران باشد که با خرید گاماپروب توانسته است گام مهمی در درمان صحیح و دقیق بیماران بردارد.

بخش جراحی محدود از نظر تجهیزات بیهوشی و جراحی، بروز و کامل بوده و پرسنل درمانی این بخش اعم از پرسنل اتاق عمل، بیهوشی و پرستاری آموزش های لازم را در زمینه بیماری های پستان دیده اند.

AWT IMAGE

پروتکل های جراحی و بیهوشی انجام شده در این بخش مطابق با استاندارهای به روز دنیا و بومی شده با شرایط بیماران ایرانی است.

شهروندان محترم می توانند جهت بهره مندی از خدمات تخصصی و فوق تخصصی این کلینیک به آدرس تهران، خیابان انقلاب، خیابان ابوریحان، خیابان شهید نظری، پلاک 45 مراجعه نموده و یا با شماره های 66418036-021 تماس حاصل نمایند.

 تهران. خیابان انقلاب، خیابان ابوریحان، خیابان شهید نظری، پلاک 45
تلفن نوبت دهی: 66404050
صدای مشاور: 66404020
اتاق عمل: 66413700
دورنگار:66418036

نشانی مطلب در وبگاه پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی:
http://ibcrc.ir/find.php?item=1.114.378.fa
برگشت به اصل مطلب