پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی- اخبار پژوهشکده
الگوی اسلامی ایرانی برای تولید علم و فنآوری مهترین رسالت جهاددانشگاهی است

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۷/۱۰ | 

در جلسه ماهانه مدیران پژوهشکده معتمد مطرح شد؛
الگوی اسلامی ایرانی برای تولید علم و فنآوری مهترین رسالت جهاددانشگاهی است

 در جلسه ی ماهانه مدیران که صبح روز گذشته 8 مهرماه در پژوهشکده معتمد برگزار گردید، مهندس کی ارسلان از مدیران موفق و بازنشسته جهاددانشگاهی به دعوت ریاست پژوهشکده معتمد، طی سخنرانی در این جلسه گفت: الگوی اسلامی ایرانی برای تولید علم و فنآوری مهترین رسالت جهاددانشگاهی محسوب می شود.
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده معتمد جهاددانشگاهی؛ در این مهندس جلسه مهندس کی ارسلان با اشاره به اهمیت ایده آل و در عین حال قابل دسترس بودن رسالت جهاددانشگاهی، تاکید کرد؛ پرورش نیروی شایسته جهادی با مشخصات چند بعدی، تکمیل چرخه­ی تولید با تشکیل تیم نیروهای جهادگر و ساختارسازی از مهم­ترین محورهای رسالت جهاددانشگاهی به شمار می­آید.
در ادامه این جلسه دکتر کیوان مجیدزاده رییس پژوهشکده معتمد، ضمن تاکید براین نکته که جهاددانشگاهی نیازمند ترسیم افق­های بلند در نگاه فردی و سازمانی است؛ افزود: تلاش در حوزه­های دانشی و فنآورانه مهمترین تاکید جهاددانشگاهی است که باید در کشور به آن پرداخته شود و ما در مجموعه پژوهشکده، به دور از تلاطمات سیاسی و اجتماعی در مسیر اثربخش علمی خود قدم به قدم در این مسیر پیش خواهیم رفت.
دکتر مجیدزاده با اشاره به شرایط اخیر کشور بخصوص فشارهای ایجاد شده در حوزه­ی اقتصادی گفت: از دیدگاه من شرایط ایجاد شده گذرا و موقت بوده و البته نکات مثبتی را در خود مستتر دارد که لازم است در حوزه­ی عملکردی با تغییر آرایش و تاکتیک صحیح، مسیر پیشرفت را گام به گام طی نماییم.
دکتر مجیدزاده در ادامه از راه اندازی کلینیک عصر و شب پژوهشکده معتمد خبر داد و گفت: در راستای سیاست­های بهبود کیفیت خدمات درمانی و افزایش ارائه این خدمات به هم میهنان عزیز، مقرر است بزودی پلی کلینیک فوق تخصصی بیماری های پستان پژوهشکده معتمد در شیفت عصر و شب نیز راه­اندازی گردد.

 
نشانی مطلب در وبگاه پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی:
http://ibcrc.ir/find.php?item=1.113.908.fa
برگشت به اصل مطلب