پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی- اخبار پژوهشکده
حضور پروفسور هانس واسن چهره شهیر جهانی در زمینه سرطان های توارثی و دستگاه گوارش در ایران

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1397/1/24 | 

حضور پروفسور هانس واسن چهره شهیر جهانی در زمینه سرطان های توارثی و دستگاه گوارش در ایران

به دعوت دفتر توسعه فنآوری و همکاری های بین الملل پژوهشکده معتمد جهاددانشگاهی و همکاری و هماهنگی رایزنی علمی و فنآوری جمهوری اسلامی ایران در اروپا و بنیاد فرهیختگان و نخبگان ایران و اروپا، پروفسور Hans Vasen استاد سرطان های وراثتی و رییس بنیاد و مرکز ریجستری و تشخیص سرطان های موروثی هلند به ایران خواهد آمد.
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده معتمد جهاددانشگاهی، پروفسور واسن از چهره های مشهور در سطح جهان در زمینه سرطان های موروثی، موسس شبکه سرطان خاورمیانه و نویسنده دستورالعمل (Guidelines) اروپایی  است که به منظور توسعه شبکه سرطان خاورمیانه و گسترش همکاری در حوزه پیشگیری و تشخیص سرطان عازم ایران است.
وی که برای دومین بار است به دعوت پژوهشکده معتمد جهاددانشگاهی به ایران می آید؛ از تاریخ ۲۶ فروردین ماه لغایت ۵ اردیبهشت در کشور حضور خواهد داشت.
به منظور استفاده حداکثری از حضور پروفسور واسن در کشور، دفتر توسعه فنآوری و همکاری های بین الملل پژوهشکده معتمد در نظر دارد دیدار این دانشمند برجسته بین المللی را برای سایر محققین، پژوهشگران و مراکز همکار علمی، تحقیقاتی و دانشگاهی علاقمند، مهیا نماید.
 در صورت تمایل جهت هماهنگی می توانید در خواست خود را از طریق ایمیل به آدرس tdico@ibcrc.ir ارسال و یا با شماره تماس ۸۸۶۷۹۴۰۲-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

 
نشانی مطلب در وبگاه پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی:
http://ibcrc.ir/find.php?item=1.113.875.fa
برگشت به اصل مطلب