پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی- اخبار پژوهشکده
هدف از برگزاری کنگره بین المللی سرطان پستان؛

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۴/۳/۳ | 

هدف از برگزاری کنگره بین المللی سرطان پستان؛

  تشخیص دقیق تر، درمان بهتر و کم عارضه تر برای بیماران

دبیر کمیته علمی جراحی کنگره بین المللی سرطان پستان با تاکید بر این نکته که هدف نهایی از برگزاری کنگره کمک به بیماران در تشخیص دقیق تر، درمان بهتر و کم عارضه تر است؛ افزود: چنانچه این کنگره بتواند در راستای خدمت رسانی هرچه بهتر به بیماران گام بردارد، بهترین نتیجه حاصل شده و می توانیم از کار خود احساس رضایت کنیم .

  به گزارش روابط عمومی پژوهشکده سرطان پستان جهاد دانشگاهی، دکتر نسرین السادات علوی دبیر کمیته علمی جراحی نخستین کنگره بین المللی و هشتمین کنگره سراسری سرطان پستان در خصوص کمیته علمی جراحی در این کنگره گفت: جراحی سرطان پستان یکی از مهمترین مقوله های است که در درمان سرطان پستان نقش اساسی دارد و هر گاه از این بیماری صحبت می کنیم نقش بارز جراحان در تشخیص و درمان این بیماری بر هیچ کسی پوشیده نیست لذا یکی از گروه های مهمی که در این کنگره مخاطب ما هستند جراحانی هستند که در سراسر کشور به خدمت رسانی به این بیماران مشغول اند.

  دبیرکمیته علمی جراحی افزود: هدف از برگزاری این کنگره تحکیم اطلاعات قبلی همکاران در مورد سرطان پستان و به روز کردن اطلاعات علمی آنها و همچنین به اشتراک گذاشتن نتیجه تحقیقات انجام شده در ایران و خارج از کشور با بقیه محققین و بحث در مورد آنهاست لذا انتظار داریم که تمامی محققین و پزشکانی که به تشخیص و درمان بهتر بیماران فکر می کنند در این کنگره شرکت کرده و با همکاران خود تبادل نظر کنند.

  عضو هیات علمی پژوهشکده سرطان پستان جهاد دانشگاهی با اشاره به بین المللی شدن این کنگره در هشتمین سال برگزاری خود، اضافه کرد: با توجه به بین المللی شدن کنگره مخاطبین بیشتری در این کنگره خواهیم داشت و تعداد بیشتری مقاله دریافت خواهیم کرد. در عین حال می توانیم از اساتید بین المللی در ایعادی وسیعتر از سال های گذشته دعوت کرده و از تجربیات آنها استفاده نمود.

  وی در پایان با دعوت از کلیه جراحان کشور جهت شرکت در این مجمع علمی بزرگ و بین المللی گفت: در این کنگره از جراحان سراسر کشور دعوت می کند تا با ارائه نتایج تحقیقات خود، همکارانشان را از این نتایج مطلع سازند و همچنین از نظرسایر شرکت کنندگان و مدعوین داخلی و خارجی برای بهتر کردن نتیجه کارهای خود استفاده نمایند.

  خاطر نشان می شود کنگره بین المللی سرطان پستان در تاریخ 7 الی 8 آبان ماه در محل کتابخانه مرکزی برگزار می شود. همچنین فرصت ارسال مقاله در این کنگره تا پایات تیرماه خواهد بود

نشانی مطلب در وبگاه پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی:
http://ibcrc.ir/find.php?item=1.113.493.fa
برگشت به اصل مطلب