[صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: صفحه اصلي ثبت نام ارسال مقاله ::
ثبت نام در کنگره::
اخبار کنگره::
درباره کنگره::
ثبت نام در سایت::
ارسال چکیده مقالات::
تاریخ های مهم::
کارگاه آموزشی::
امتیازو هزینه ثبت نام در کنگره::
نحوه مشارکت شرکت ها::
برقراری ارتباط::
برنامه کامل کنگره::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
:: نخستین کنگره ملی طب فراگیر در سرطان از سوی پژوهشکده سرطان پستان برگزار می شود ::

نخستین کنگره ملی طب فراگیر در سرطان از سوی پژوهشکده سرطان پستان برگزار می شود

نخستین"کنگره ملی طب فراگیر در سرطان: طب مکمل و طب رایج (همگرایی و هم افزایی) از سوی پژوهشکده سرطان پستان جهاد دانشگاهی و با هدف ایجاد همگرایی و هم افزایی بین رشته های مختلف طب رایج و مکمل در جهت بهبود کیفیت زندگی بیماران مبتلا به سرطان و همچنین شناسایی و معرفی پتانسیل های موجود در این طب درامر درمان کنترل سرطان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده سرطان پستان جهاد دانشگاهی، پس از راه اندازی و آغاز فعالیت های گروه پژوهشی طب مکمل و جایگزین در سرطان پژوهشکده، همایش ملی طب فراگیر در سرطان : طب مکمل و طب رایج (هم گرایی و هم افزایی) با شعار" ارتقاء کیفیت زندگی بیماران " در تاریخ ۱۴ لغایت ۱۶ بهمن ماه سال جاری ۱۳۹۴ در محل تالار امام خمینی(ره) برگزار می شود.

دکتر کیوان مجیدزاده رییس پژوهشکده و رییس این کنگره با تاکید بر این نکته که " طب مکمل و جایگزین نیاز به ساماندهی جدی دارد" گفت: احساس من این است که بسیاری از حوزه ها در بحث طب فراگیر در هاله ابهام هستند و بسیاری دیگر مغفول مانده اند درحالی که پتانسیل های ویژه ای در این خصوص در کشور وجود دارد که می بایست شناسایی شود.

رییس نخستین همایش ملی طب فراگیر در سرطان با تاکید بر این نکته که " به این لحاظ است که وظیفه داریم و مجبوریم نقش خود را قدم به قدم در مسیر ساماندهی این مقوله ایفا کنیم" افزود: اولین قدم در این مسیر شناسایی جامعه هدف ماست لذا ما باید در قالب این کنگره پتانسیل های موجود طب سنتی و مکمل را گونه شناسی، معرفی و ثبت کنیم تا بتوانیم این حوزه را از دست های ناپاک و مورد سوء استفاده که متاسفانه بسیار زیاد است؛ پاک سازی نماییم.

دکتر مجیدزاده تصریح کرد: رسالت ما در برگزاری این همایش و انجام این مسیر معرفی روش ها و پتانسیل های صحیح، علمی و سالم به جامعه و مردم است.

دکتر مجیدزاده با اشاره به این نکته که " برگزاری کنگره مذکور در راستی آزمایی و شناسایی ایجاد فضای علمی و بررسی علمی پتانسیل و روش ها کمک می کند"، برگزاری این همایش و انجام این مسیر معرفی روش ها و پتانسیل صحیح ، علمی و سالم جامعه و مردم است.

دکتر مجید زاده ادامه داد: ظرفیت ها و تدابیر جدی لازم است تا دراین زمینه پیش برویم و دراین راه نباید از مشورت پیشکسوتان بزرگواری از جمله علماء و مسئولان سیاسی اجتماعی که در این خصوص تجربه بیشتری دارند غافل بمانیم.

وی با تاکید براین نکته که برگزاری این همایش کار سرآمدی است که حاصل از حضور افرادی خواهد بود که در فضای دوستانه، علمی و دینی به صورت کاملا جدی هدف را ساماندهی کرده و به پیش می برند، افزود: تک تک اعضایی که قبول زحمت کردند تا در برگزاری این همایش بزرگ ما را یاری نمایند دارای عرق ملی و دینی هستند که این از ارزش هایی است که باید تداوم یابد.

یادآور می شود محورهای مورد بحث در این همایش شامل:

طب ایرانی در سرطان

گیاهان دارویی و موارد طبیعی

اخلاق پزشکی در سرطان

مکاتب طبی مکمل رایج جهان در سرطان

تغذیه و رژیم درمانی در سرطان

طب تسکینی در سرطان

بیو الکترو مغناطیس و صوت در سرطان

است که با حضور و همکاری پیشکسوتان و برترین های کشور در این حوزه برگزار خواهد شد و از همکاری سایر صاحبنظران در این خصوص بخصوص حوزه های پزشکی ، فنی مهندسی ، و علوم انسانی استقبال می گردد.

                                          AWT IMAGE

  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


کد امنیتی را در کادر بنویسید >
::
دفعات مشاهده: 3532 بار   |   دفعات چاپ: 474 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
اولین کنگره ملی طب فراگیر در سرطان، طب مکمل و طب رایج٬ همگرایی و هم افزایی the first national congress of integrative oncology - complementary and conventional medicine, convergence and synergy
Persian site map - English site map - Created in 0.05 seconds with 42 queries by YEKTAWEB 3701