[صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: صفحه اصلي :: English Page ::
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
آشنایی با پژوهشکده::
دپارتمان های پژوهشی::
آموزش::
کلینیک ها و مراکز تخصصی::
خدمات تخصصی::
دانستنی های سرطان::
انتشارات::
با بهبودیافتگان::
خیرین سرطان::
برقراری ارتباط::
اخبار پژوهشکده::
پرداخت الکترونیکی::
::
نوبت دهی اینترنتی کلینیک

AWT IMAGE

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
mrcjd.ac.ir

دسترسی به ایمیل سازمانی mrcjd.ac.ir

..
webmail

 AWT IMAGE

..
اتوماسیون

AWT IMAGE

..
نماد اعتماد الکترونیکی
..
:: آمادگی ایجاد شبکه کشوری در زمینه سرطان پستان را داریم ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۸/۱ | 

رییس جهاددانشگاهی در آیین افتتاح کنگره سه گانه پژوهشکده سرطان معتمد:

آمادگی ایجاد شبکه کشوری در زمینه سرطان پستان را داریم

رییس جهاددانشگاهی در افتتاحیه کنگره های سه گانه پژوهشکده سرطان معتمد اظهار کرد: آمادگی داریم با کمک واحدهای جهاددانشگاهی مراکزی را در زمینه تشخیص زودرس ایجاد کنیم تا بشود یک شبکه در زمینه سرطان پستان در کشور به وجود آورد تا برای بانوان مفید باشد.
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده سرطان معتمد، کنگره های سه گانه پژوهشکده سرطان معتمد امروز، چهارشنبه 1 آبان در سالن همایش های رازی با حضور تعدادی از نمایندگان مجلس، رییس جهاددانشگاهی، معاون پژوهشی جهاددانشگاهی و همکاری استادان برتر بین المللی و ملی برای مدت 3 روز آغاز به کار کرد.

دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی در این مراسم اظهار کرد: علاوه بر توسعه فرهنگی به عنوان عنصر زیرساختی در توسعه و پیشرفت کشورها، تمام دنیا توسعه علم و فناورانه را عنصر محرک پیشرفت و توسعه می دانند. برای این که توسعه پایدار باشد باید خودمان صاحب علم و فناوری باشیم، نقدا علم و فناوری را راحت در اختیار ما نمی گذارند. اگر کشوری به ما نقشه بدهد آن نقشه فناوری نیست، فناوری دانشی است که شما بتوانید طراحی کنید.

وی در رابطه با فعالیت این نهاد در زمینه پژوهشی و تاکید بر این که پژوهشکده سرطان معتمد در حوزه سرطان پستان یکی از مراکز موفق پزشکی جهاددانشگاهی است، گفت: پژوهشگاه و پژوهشکده های جهاددانشگاهی مانند رویان نیز نمونه موفقی در سطح ملی و بین المللی است که اثبات کردیم می شود در مرز علم حرکت و علم خودمان را در قالب محصول و خدمات تبدیل به فناوری کرد و در خدمت درمان بر بالین بیماران قرار داد.

دکتر طیبی ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع این سرطان در بانوان و این که بانوان محور و کانون خانواده هستند، و حضور خانم ها در اجتماع خانواده به عنوان عنصر اصلی یک جامعه بسیار ضروری است این نهاد بیشترین سرمایه گذاری را در حوزه سرطان پستان داشته انجام داده است.

رییس جهاددانشگاهی تصریح کرد: به لحاظ زیرساختی و با توجه به برنامه های توسعه ای که پژوهشکده معتمد دارد به لحاظ فضای کالبدی مشکل داشتیم و فضای خوبی را شروع کردیم.

وی اظهار کرد: آمادگی داریم با کمک واحدهای جهاددانشگاهی مراکزی را در زمینه تشخیص زودرس ایجاد کنیم تا بشود یک شبکه در زمینه سرطان پستان در کشور به وجود آورد تا برای بانوان مفید باشد.

  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


CAPTCHA
::
دفعات مشاهده: 49 بار   |   دفعات چاپ: 3 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی Motamed Cancer Institute
Persian site map - English site map - Created in 0.06 seconds with 53 queries by YEKTAWEB 3991