[صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: صفحه اصلي :: English Page ::
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
آشنایی با پژوهشکده::
دپارتمان های پژوهشی::
آموزش::
کلینیک ها و مراکز تخصصی::
خدمات تخصصی::
دانستنی های سرطان::
انتشارات::
با بهبودیافتگان::
خیرین سرطان::
برقراری ارتباط::
اخبار پژوهشکده::
پرداخت الکترونیکی::
::
نوبت دهی اینترنتی کلینیک

AWT IMAGE

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
mrcjd.ac.ir

دسترسی به ایمیل سازمانی mrcjd.ac.ir

..
webmail

 AWT IMAGE

..
اتوماسیون

AWT IMAGE

..
نماد اعتماد الکترونیکی
..
:: احکام دبیران کنگره ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۳/۲۹ | 

طی احکامی جداگانه از سوی رییس پژوهشکده معتمد جهاددانشگاهی و رییس کنگره سه گانه پژوهشکده معتمد، دبیران علمی و اجرایی کنگره منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی پروهشکده معتمد جهاددانشگاهی، دکتر کیوان مجیدزاده رییس پژوهشکده، به میمنت ایام مبارک عید سعید فطر، طی احکام جداگانه ای دکتر "آسیه الفت بخش" را به عنوان دبیر علمی دهمین کنگره سرطان پستان تهران (TBCC10)، دکتر "علیرضا مجیدانصاری" را به عنوان دبیر علمی سومین کنگره طب فراگیر در سرطان، و دکتر "داریوش سوادکوهی" را به عنوان دبیر علمی سمینار تخصصی سارکوما منصوب نمود.
همچنین  از سوی رییس پژوهشکده، "علی اکبر زارع" به عنوان دبیر اجرایی و دکتر "محسن قاسمی" دبیر بین الملل کنگره سه گانه پژوهشکده منصوب شدند.
یادآور می شود؛ کنگره بین المللی سه گانه پژوهشکده معتمد ۸ الی ۱۰ آبان ماه سال ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.

متن احکام به شرح ذیل است: سرکار خانم دکتر آسیه الفت بخش
موضوع : انتصاب
 

با سلام و احترام
کنگره سرطان پستان تهران (TBCC) در زمره رویدادهای علمی مهم ملی و بین المللی است که با  گرد هم آوردن جمع کثیری از دانشمندان و پژوهشگرانِ این حوزه، فرصتی بی نظیر برای به روز رسانی دانش و توان تخصصی، مبادله ایده های پژوهشی و فن آورانه و بالاخره ارتقاء استانداردهای سلامت کشور در موضوع مهم سرطان پستان فراهم می نماید.
با عنایت به تعهد و احساسِ مسئولیت درخور، مراتب علمی و تخصصی و نیز تجربه برگزاری موفق دو دوره کنگره، به موجب این حکم سرکار عالی به عنوان "دبیر علمی دهمین کنگره سرطان پستان تهران (TBCC10)" منصوب می شوید. از شما انتظار می رود در این مسئولیت به موارد ذیل توجه فرمایید:
تلاش در جهت تلفیق برنامه های موازیِ سایر مراکز با این کنگره در راستای ایجاد تمرکز و همگرایی بین مراکز علمی و دانشگاهی به نحوی که بتوان به جای چند برنامه موازی سرطان پستان، به طور دوره ای یک کنگره مشترک سرطان پستان در تهران برگزار نمود
  • جلب مشارکت اعضای هیئت علمی تمامی مراکز دانشگاهی و علمی کشور در برگزاری این برنامه
  • پرهیز از برنامه های علمی تکراری و تلاش در جهت طراحی مبتکرانه و جدید در برنامه علمی کنگره
  • صرفه جویی و استفاده بهینه از منابع در راستای اثر بخشی حداکثری   
  • تکمیل "پروتکل برگزاری کنگره" و تقید به این پروتکل در راستای مدیریت سیستمی و روش مند در برگزاری کنگره
  • بهره گیری حداکثری از دانش و تخصص دانشمندان و متخصصین بین المللی
  • برند سازی کنگره در سطح منطقه و بین الملل
  • ایجاد شرایط مناسب برای شرکت کنندگان خارجی بخصوص از کشورهای منطقه
امید است با استعانت از خداوند متعال در برنامه ریزی و اجرای موثر و مفید این برنامه همچون گذشته موفق و موید باشید.
 
 
دکتر کیوان مجیدزاده
رییس پژوهشکدهجناب آقای دکتر علیرضا مجید انصاری
موضوع : انتصاب

با سلام و احترام
طب فراگیر در سرطان علی رغم تفاوت های اساسی آن با نگرش طب کلاسیک، امروزه مورد توجه متخصصین طب رایج و مجامع علمی مربوطه قرار گرفته است به نحوی که بر خلاف گذشته نه تنها با رواج این مکتب پزشکی مخالفت نمی شود بلکه بر لزوم بکارگیری آن بویژه در جهت تکمیل خلاء های فراوان پزشکی امروز تاکید می گردد. لذا امروز که مهمترین مجامع علمی دنیا بر بهره گیری از این حوزه تخصصی تاکید می ورزند ضرورت دارد با سرعت وکیفیتی بیش از پیش به ترویج آن بپردازیم.
برگزاری دو دوره موفق کنگره ملی طب فراگیر در سرطان توسط پژوهشکده معتمد بعنوان مرکز پیشرو در این امر، حاکی از آینده نگری منحصر به فرد و به دور از تعصب این پژوهشکده در استفاده از هرگونه امکان برای خدمت رسانی به مبتلایان به سرطان می باشد و ضروری است که این روند با قوت و قدرت ادامه یابد.
لذا با عنایت به دانش، تخصص و تجربیات ارزشمندی که در ترویج طب فراگیر در سرطان تحصیل نموده ­اید به موجب این حکم جنابعالی به عنوان "دبیر علمی سومین کنگره طب فراگیر در سرطان" منصوب می ­شوید. اطمینان دارم که با جلب همکاری حداکثری متخصصین و محققین این حوزه کنگره­ای ممتاز و منحصر به فرد برگزار خواهید نمود. از خداوند منان موفقیت و سربلندی شما را در اجرای این مسئولیت خواستارم. 

 

دکتر کیوان مجیدزاده
رییس پژوهشکده
جناب آقای دکتر داریوش سوادکوهی
موضوع: انتصاب
 
با سلام و احترام
با عنایت به تعهد، شایستگی و سابقه ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان "دبیر علمی سومین سمپوزیوم سراسری سارکوما" منصوب می­ شوید.
امید است با اتکال به پروردگار متعال و همیاری همکاران فرهیخته، مومن و متعهد، اینجانب را در اعتلای بیش از پیش جایگاه علمی پژوهشکده همراهی نموده و در انجام وظایف محوله موفق و موید به تاییدات الهی باشید.

دکتر کیوان مجیدزاده
رییس پژوهشکده

جناب آقای  علی اکبر زارع
موضوع : انتصاب
 

با سلام و احترام
با عنایت به برگزاری کنگره سه گانه پژوهشکده معتمد در سال آینده، به منظور اجرای برنامه­ای منظم، پر رونق و موفق به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان "دبیر اجرایی کنگره سه گانه پژوهشکده معتمد" منصوب می نمایم. با عنایت به تعهد، توانمندی و تجربیات ارزشمند جنابعالی، اطمینان دارم که با جلب همکاری همه دست اندرکاران این امر برنامه­ای بسیار موفق را رقم خواهید زد. دوام توفیقات شما را در خدمت به کشور از خداوند کریم خواستارم.

 

دکتر کیوان مجیدزاده
رییس پژوهشکده

جناب آقای دکتر محسن قاسمی
موضوع: انتصاب
 
با سلام و احترام
کنگره سه گانه پژوهشکده معتمد که با تلاش ارزشمند همکاران پژوهشکده در دو دوره قبلی به صورت بین المللی برگزار گردیده، وجهه ای بیش از پیش یافته و محلی برای تعامل و تبادل اطلاعات متخصصین و محققین از کشورهای صاحب نام در حوزه سرطان گردیده است.  از اینرو امور بین الملل این گنگره از اهمیت و حساسیت به مراتب بالایی برخوردار است.

بنا به درخواست و پیشنهاد دفتر توسعه فناوری و همکاری های بین الملل پزوهشکده معتمد، موضوع نامه شماره 12268/97/د، به موجب این ابلاغ به عنوان "دبیر بین الملل سومین کنگره بین المللی سه گانه پژوهشکده معتمد" منصوب می گردید.
امید است با تمرکز بر اطلاع رسانی حرفه ای در سطح بین الملل و دعوت از اساتید صاحب نام در انجام وظایف محوله موفق و منصور بوده و در کنگره سه گانه پیش رو، شاهد حضور بیش از پیش کمی و کیفی شرکت کنندگان بین المللی باشیم.
 

دکتر کیوان مجیدزاده
رییس پژوهشکده 

  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


CAPTCHA
::
دفعات مشاهده: 449 بار   |   دفعات چاپ: 71 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی Motamed Cancer Institute
Persian site map - English site map - Created in 0.05 seconds with 52 queries by YEKTAWEB 3925