[صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: صفحه اصلي :: English Page ::
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
آشنایی با پژوهشکده::
دپارتمان های پژوهشی::
آموزش::
کلینیک ها و مراکز تخصصی::
خدمات تخصصی::
دانستنی های سرطان::
انتشارات::
با بهبودیافتگان::
خیرین سرطان::
برقراری ارتباط::
اخبار پژوهشکده::
پرداخت الکترونیکی::
::
نوبت دهی اینترنتی کلینیک

AWT IMAGE

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
mrcjd.ac.ir

دسترسی به ایمیل سازمانی mrcjd.ac.ir

..
webmail

 AWT IMAGE

..
اتوماسیون

AWT IMAGE

..
نماد اعتماد الکترونیکی
..
:: در نشست سه جانبه پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی، بنیاد فرهیختگان ایران در اروپا و رایزنی علمی فناوری ایران در اروپا، به تصویب رسید؛ ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۷/۱۰ | 
در نشست سه جانبه پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی، بنیاد فرهیختگان ایران در اروپا و رایزنی علمی فناوری ایران در اروپا، به تصویب رسید؛
تشکیل شبکه ایرانیان متخصص سرطان در اروپا
نشست سه جانبه ای با حضور روسای پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی، بنیاد فرهیختگان ایرانی در اروپا و رایزنی علمی و فنآوری جمهوری اسلامی در اروپا، در شهر بروکسل، به میزبانی جناب آقای دکتر قربانی اصل، رایزن محترم علمی و فناوری ایران در اروپا برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی; در این نشست ابتدا، دکتر کیوان مجید زاده، رییس پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی)مرکز تحقیقات سرطان(، ضمن تشریح وضعیت سرطان و تحقیقات و درمان آن در کشور، مشکلات، توانمندیها و پیشرفتهای محققین و متخصصین ایرانی را به طور مبسوط بیان نمودند.
 ایشان همچنین در خصوص پروژه های مشترک پژوهشکده معتمد(مرکز تحقیقات سرطان) با مراکز معتبر اروپایی خصوصا با دانشگاههای آمستردام، لایدن و آیندهون هلند و نیز عضویت این پژوهشکده در کنسرسیوم جهانی ژنتیک سرطان پستان، گزارش جامعی را ارایه دادند.
سپس دکتر رامین صرامی فروشانی، رییس بنیاد فرهیختگان ایرانی در اروپا(آیسفا) ضمن تشریح توانمندیهای فنی موجود در اروپا، بر اهمیت استفاده از ظرفیت ارزشمند متخصصین ایرانی مقیم اروپا در این خصوص تاکید نمودند.
 رییس آیسفا افزود: با پشتیبانی مستمر و موثر رایزنی علمی در اروپا، شبکه های حرفه ای  وتخصصی نخبگان و فرهیختگان ایرانی در علوم و فن آوریهای مختلف توسط  ایسفا در حال شکل گیری است که یقینا در حمایت علمی و فنآوری کشورمان‌ مثمر ثمر بوده و زمینه به فعالیت رساندن و استفاده از پتانسیل بالقوه نخبگان ایرانی مقیم خارج را بیش از پیش فراهم خواهد آورد.
در ادامه دکتر قادر قربانی اصل، رایزن علمی و فناوری ایران در اروپا ضمن تاکید بر سیاست رایزنی بر گسترش و حمایت از شبکه های متخصصین ایرانی در اروپا بیان نمودند که برنامه ریزی اجرائی برای تشکیل شبکه متخصصین ایرانی سرطان مستقر در اروپا توسط آیسفا و انستیتو معتمد صورت گیرد و رایزنی علمی و فناوری در اروپا نیز حمایت های لازم را در این خصوص بعمل آورد.
 در راستای این پیشنهاد، مقرر گردید که شبکه ای متناظر از متخصصان داخلی توسط پژوهشکده معتمد در داخل کشور نیز شکل گرفته و با تبین و ایجاد یک مکانیسم پویا با حمایت رایزنی علمی و فناوری، ارتباط بین این دو شبکه تقویت شود و زمینه همکاریهای بیش از پیش متخصصین سرطان در داخل و خارج از کشور فراهم گردد تا انشالله تحقیقات و پروتکلهای درمانی در خصوص این بیماری را بهبود و ارتقا بخشد.
  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


CAPTCHA code
::
دفعات مشاهده: 701 بار   |   دفعات چاپ: 235 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی Motamed Cancer Institute
Persian site map - English site map - Created in 0.05 seconds with 52 queries by YEKTAWEB 3897