[صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: صفحه اصلي :: English Page ::
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
آشنایی با پژوهشکده::
گروه های پژوهشی::
آموزش::
کلینیک ها و مراکز تخصصی::
خدمات تخصصی::
دانستنی های سرطان::
انتشارات::
با بهبودیافتگان::
خیرین سرطان::
برقراری ارتباط::
اخبار پژوهشکده::
پرداخت الکترونیکی::
::
نوبت دهی اینترنتی کلینیک

AWT IMAGE

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
mrcjd.ac.ir

دسترسی به ایمیل سازمانی mrcjd.ac.ir

..
webmail

 AWT IMAGE

..
اتوماسیون

AWT IMAGE

..
نماد اعتماد الکترونیکی
..
:: در سومین جلسه سال جاری مدیران پژوهشکده مطرح شد؛ ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۴/۳/۱۱ | 

 در سومین جلسه سال جاری مدیران پژوهشکده مطرح شد؛

  امسال تمرکز پژوهشکده سرطان پستان در بحث تولید محصول، چاپ مقالات و محصولات فناورانه است

    رییس پژوهشکده سرطان پستان جهاد دانشگاهی در جلسه مدیران ارشد پژوهشکده که 10 خرداد ماه برگزار شد؛ با اشاره به این مطلب که پژوهشکده به دنبال تغییرات انجام شده در سال جدید و برنامه ریزی مدیریتی اخیر به دنبال تثبیت در بخش ها و حوزه های مختلف است، افزود: هدف گذاری امسال پژوهشکده امسال در بحث تولید محصول، تمرکز بر چاپ مقالات و پژوهش های مختلف و محصولات فناورانه می باشد.

  به گزارش روابط عمومی پژوهشکده سرطان پستان جهاد دانشگاهی، دکتر مجیدزاده با تاکید براین نکته که بستر فعالیت های توسعه در پژوهشکده مهیا شده است ادامه داد: قدم اول، ساماندهی وضعیت موجود بود که با نهادینه کردن فعالیت های پژوهشکده به وضعیت مطلوب دست یافتیم لیکن اکنون فرصت آن است تا برای رسیدن به شرایط مطلوب تر در تثبیت تغییرات رو به رشد متمرکز شویم.

  رییس پژوهشکده سرطان پستان در ادامه با تاکید بر نیازمندی های حوزه های مختلف در زمینه ارتقاء کیفیت وضع موجود ادامه داد: در حوزه های کلان ما نیازمند برنامه مند کردن پژوهشکده هستیم و زمان آن رسیده تا مدل های مترقی مدیریت دانش و پژوهش را تدوین نماییم؛ همچنین در چشم انداز ساختار پژوهشکده باید با در نظر داشتن تصویری مناسب از آینده پژوهشکده، به طراحی ساختار منظمی از پژوهشکده برسیم.

  دکتر مجیدزاده در ادامه این جلسه ارائه خدمات پژوهشی و فناورانه را در ترسیم ساختار پژوهشی مهم ارزیابی کرد و افزود: در خصوص خدمات پژوهشی نیاز مند مشاورین متدولوژی و در حوزه فناورانه نیازمند مشاورین تولید انبوه، ثبت پتنت و تجاری سازی هستیم که در برنامه های پژوهشکده این افق دیده شده است.

  وی همچنین با اشاره به اهمیت حوزه آموزش و تعامل این حوزه با پژوهش، به برگزاری جلسات هفتگی اداره آموزش را در سطح مدیران ، معاونین و ریاست پژوهشکده اشاره کرده و ادامه داد: درحال حاضر مهترین برنامه های حوزه آموزش، مدون کردن برنامه های سالانه، توسعه آموزش های عمومی – تخصصی و پرسنلی و اخذ مجوز ISO درآموزش هستیم.

  رییس پژوهشکده درخصوص اهم برنامه های حوزه درمان نیز گفت: نظارت و ارتقاء کیفیت درمان، توسعه زمانی ارائه خدمات درمانی و اصلاح زیر ساخت ها و امکانات موجود فیزیکی و پرسنلی همچنین توجه به بحث توریسم درمانی در حوزه کلان از اهم برنامه های درمانی مرکز خدمات تخصصی بشمار می رود.

  دکتر مجیدزاده در ادامه نیز برنقش روابط عمومی پژوهشکده در خصوص شناساندن پژوهشکده به صورت مطلوب در مراکز علمی و درمانی و هم پوشانی حوزه های مختلف آموزش، پژوهش و درمان دراطلاع رسانی و انعکاس اخبار همچنین به روز رسانی پایگاه اینترنتی مرکز به صورت مطلوب تاکید کردند.

  گفتنی است در این جلسه از دکتر یوسف زاده رییس مرکز علمی کاربردی پژوهشگاه رویان و مسئول بخش ویراستاری علمی نگارش مقالات این پژوهشگاه به عنوان سخنران مدعو دعوت شد تا درخصوص ساختار نگارش مقالات علمی پژوهشی و نحوه ویرایش آن توضیحاتی را ارائه نمایند.

  درپایان نیز مسائل و مواردی از سوی مدیران مطرح و درخصوص بررسی و پیگیری آنها تصمیم گیری شد.

 

  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


CAPTCHA code
::
دفعات مشاهده: 1677 بار   |   دفعات چاپ: 505 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی Motamed Cancer Institute
Persian site map - English site map - Created in 0.05 seconds with 52 queries by YEKTAWEB 3855