[صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: صفحه اصلي :: English Page ::
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
آشنایی با پژوهشکده::
گروه های پژوهشی::
آموزش::
کلینیک ها و مراکز تخصصی::
خدمات تخصصی::
دانستنی های سرطان::
انتشارات::
با بهبودیافتگان::
خیرین سرطان::
برقراری ارتباط::
اخبار پژوهشکده::
پرداخت الکترونیکی::
::
نوبت دهی اینترنتی کلینیک

AWT IMAGE

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
mrcjd.ac.ir

دسترسی به ایمیل سازمانی mrcjd.ac.ir

..
webmail

 AWT IMAGE

..
اتوماسیون

AWT IMAGE

..
نماد اعتماد الکترونیکی
..
:: نخستین جلسه مدیران پژوهشکده در سال جدید برگزار شد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۴/۱/۱۶ | 

 

نخستین جلسه مدیران پژوهشکده در سال جدید برگزار شد

  نخستین جلسه مدیران پژوهشکده در سال جدید با حضور رییس و معاونین و مدیران ارشد پژوهشکده صبح امروز 16 فروردین ماه برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی پژوهشکده سرطان پستان جهاد دانشگاهی، دکتر مجیدزاده رییس پژوهشکده ضمن تبریک فرارسیدن سال نو گفت: پیشرفت های به دست آمده در پژوهشکده طی سال گذشته، حاصل رشد جمعی فعالیت ها و تلاش و کوشش لحظه به لحظه همه همکاران بود که موجب سرافرازی و افتخار پژوهشکده گردید.

  وی توجه به همگرایی و نگاه مسئولانه را مهمترین محور پیشرفت برای تعالی به اهداف عالی پژوهشکده عنوان کرد که باید بیش از پیش به آن پرداخته شود و افزود: موفقیت های جدی و بی سابقه حاصل شده در سال گذشته مرهون همین همگرایی بود.

  دکتر مجیدزاده با اشاره به اهم فعالیت های شاخص در سال گذشته از جمله تشکیل هفت گروه پژوهشی، اخذ مجوز نشریه بین المللی، و تشکیل مراکز خدمات تخصصی از جمله مرکز تخصصی سارکوما و دهها فعالیت علمی، پژوهشی، آموزشی و درمانی در پژوهشکده دیگر گفت: اکنون زیرساخت های لازم برای ایجاد پژوهشگاه فراهم آمده و با حرکت برمبنای برنامه های تدوین شده به سوی هدف مد نظر پیش خواهیم رفت.

  رییس پژوهشکده سرطان پستان جهاد دانشگاهی همچنین برلزوم برطرف کردن مشکلات کوچکتر در پژوهشکده از جمله تدوین و نگارش دستورالعمل های لازم برای اجرای امور پژوهشی آموزشی در شورای معاونین و تهیه چارت تشکیلاتی و برنامه ریزی در این حوزه تاکید کرد.

  در ادامه مراسم دکتر شهپر حقیقت معاون پژوهشی آموزشی پژوهشکده سرطان پستان با اشاره به اینکه در سال گذشته استارت بسیاری از فعالیت ها زده شده است؛ گفت: امسال باید به فعالیت های خود عمق داده و به محصول و خروجی حاصل از آن بیشتر بیاندیشیم.

  وی در خصوص عمده فعالیت های برنامه ریزی شده به برنامه های کمیته اخلاق و شورای علمی پژوهشکده همچنین گسترش برنامه های آموزشی و پژوهشی اشاره کرد و افزود: با توجه به اهمیت مستندسازی در این حوزه، در نظر است تا مستندات حاصل از فعالیت های انجام شده به صورت یکپارچه و در قالب های تعریف شده از سوی معاونت ، انجام شود.

  در ادامه دکتر محسن علیجانی معاون پشتیبانی و خدمات تخصصی ضمن تبریک سال نو به همکاران در خصوص اهم برنامه های سال جدید این حوزه گفت: خروج از مدیریت میدانی و ایجاد زیرساخت های اولیه برای انجام کارهای سیستماتیک با تدوین و نگارش دستورالعمل های موجود از مهترین برنامه های حوزه پشتیبانی به شمار می آید.

  دکتر علیجانی همچنین درخصوص تبدیل وضعیت همکاران، کارانه بخش درمانگران و ترمیم وضعیت حقوقی و رفاهی پرسنل نوید داد و اضافه کرد: از دیگر فعالیت های مهم معاونت پشتیبانی پیگیری جهت ساخت ساختمان جدید پژوهشکده به منظور یکپارچگی، توسعه و تمرکز خدمات ارائه شده است که امیدواریم ساختمان جدید تا پایان سال 1394 تکمیل گردد.

  گفتنی در خصوص اهم برنامه های درمانی پژوهشکده نیز، تکمیل طرح راه اندازی قطعی کلینیک عصر و شب بیماران، ساماندهی و تمرکز بیماران خارج از کشور، راه اندازی کلینیک طب تسکینی و آموزش ضمن خدمت پرسل درمانی عنوان گردید.

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

 

 

 

  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


CAPTCHA code
::
دفعات مشاهده: 1613 بار   |   دفعات چاپ: 441 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی Motamed Cancer Institute
Persian site map - English site map - Created in 0.06 seconds with 52 queries by YEKTAWEB 3855