[صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: صفحه اصلي :: English Page ::
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
آشنایی با پژوهشکده::
دپارتمان های پژوهشی::
آموزش::
کلینیک ها و مراکز تخصصی::
خدمات تخصصی::
دانستنی های سرطان::
انتشارات::
با بهبودیافتگان::
خیرین سرطان::
برقراری ارتباط::
اخبار پژوهشکده::
پرداخت الکترونیکی::
::
نوبت دهی اینترنتی کلینیک

AWT IMAGE

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
mrcjd.ac.ir

دسترسی به ایمیل سازمانی mrcjd.ac.ir

..
webmail

 AWT IMAGE

..
اتوماسیون

AWT IMAGE

..
نماد اعتماد الکترونیکی
..
:: مراسم پایانی سال 1393 در پژوهشکده سرطان پستان با ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در این سال برگزار شد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۳/۱۲/۲۷ | 

 مراسم پایانی سال 1393 در پژوهشکده سرطان پستان با ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در این سال برگزار شد

در آخرین روزهای پایانی سال 1393 ، مراسم پایان سال پژوهشکده سرطان پستان جهاد دانشگاهی با حضور ریاست پژوهشکده، معاونین، مدیران و کلیه ی اعضاء، در محیطی صمیمی و دوستانه در سالن پذیرش کلینیک پژوهشکده برگزار شد و گزارشی از اهم فعالیت های انجام شده در حوزه پژوهش، آموزش، درمان و خدمات تخصصی توسط رییس پژوهشکده ارائه گردید.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده سرطان پستان جهاد دانشگاهی، دکتر مجیدزاده رییس پژوهشکده در این مراسم سخنان خود را با سپاس از الطاف بی نهایت باریتعالی برای داشته هایمان و همچنین توفیق ارائه خدمت به بیماران آغاز نمود.

دکتر مجیدزاده در ادامه سخنان خود ضمن برشمردن موارد متعدد فعالیت های شاخص پژوهشکده در یک سال گذشته،سال 1393 را سالی بی نظیر در مدت شکل گیری و فعالیت های قریب به دو دهه پژوهشکده سرطان پستان ارزیابی کرد و علت این موفقیت ها را مرهون فضای مثبت و نیت صادقانه همکاران پژوهشکده دانست.

وی از مهمترین فعالیت های حوزه پژوهشی در یکسال گذشته به تشکیل 7 گروه پژوهشی در حوزه های مختلف مرتبط با سرطان اشاره کرد و افزود: در حوزه پژوهش فعالیت های بسیاری انجام گردیده که می توان به ارائه و بررسی 40 طرح و پروپزال علمی در جلسات شورای علمی پژوهشکده، دعوت از برترین های دنیا به عنوان سخنران برای اولین بار در پژوهشکده، برگزاری کنگره ملی هفتم و آغاز به کار هشتمین کنگره ملی و نخستین کنگره بین المللی سرطان پستان، همچنین راه اندازی نشریه ی بین المللی به عنوان بخشی از فعالیت های این حوزه اشاره کرد.

دکتر مجیدزاده در این مراسم در خصوص اهم فعالیت های آموزشی پژوهشکده طی یکسال گذشته با اشاره به چاپ کتب تخصصی در حوزه بیماری های پستان و چاپ منظم فصلنامه علمی پژوهشی بیماری های پستان از تعدد برگزاری جلسات آموزشی تخصصی، فوق تخصصی و عمومی در طی سال یاد کرد.

رییس پژوهشکده سرطان پستان، آغاز فعالیت کلینیک سارکوما را نیز به عنوان یکی از مهمترین فعالیت های حوزه درمانی با هدف پیشروی "پژوهشکده سرطان پستان" به سوی "پژوهشگاه سرطان" ارزیابی نمود و راه اندازی کلینیک عصرو شب را از دیگر اقدامات مهم در بحث خدمات رسانی تخصصی به بیماران مراجعه کننده به کلینیک عنوان کرد.

دکتر مجیدزاده خرید ساختمان جدید پژوهشکده آن را از مهمترین و با اهمیت ترین فعالیت های پژوهشکده طی یکسال گذشته عنوان نمود که به یاری خداوند به زودی با تجهیز و بهره برداری از این ساختمان ،ثمرات ناشی از آن خدمات مناسب تری را به بیماران عرضه خواهد کرد.

در ادامه مراسم دکتر شهپر حقیقت معاون پژوهشی و آموزشی و دکتر محسن علیجانی معاون پشتیبانی و خدماتت تخصصی بطور جداگانه به ارائه مختصری از فعالیت های شاخص انجام شده طی یکسال گذشته در پژوهشکده سرطان پستان پرداختتند.

در این مراسم چند مسابقه نیز از سوی روابط عمومی برای اعضاء برگزار گردید و جوایزی به برندگان اهدا شد. درپایان نیز عکس یادگاری به صورت دسته جمعی درکنار سفره هفت سین گرفته شد.

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGEAWT IMAGEAWT IMAGE
AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


CAPTCHA
::
دفعات مشاهده: 1843 بار   |   دفعات چاپ: 540 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی Motamed Cancer Institute
Persian site map - English site map - Created in 0.05 seconds with 52 queries by YEKTAWEB 3961