[صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: صفحه اصلي :: English Page ::
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
آشنایی با پژوهشکده::
دپارتمان های پژوهشی::
آموزش::
کلینیک ها و مراکز تخصصی::
خدمات تخصصی::
دانستنی های سرطان::
انتشارات::
با بهبودیافتگان::
خیرین سرطان::
برقراری ارتباط::
اخبار پژوهشکده::
پرداخت الکترونیکی::
::
نوبت دهی اینترنتی کلینیک

AWT IMAGE

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
mrcjd.ac.ir

دسترسی به ایمیل سازمانی mrcjd.ac.ir

..
webmail

 AWT IMAGE

..
اتوماسیون

AWT IMAGE

..
نماد اعتماد الکترونیکی
..
:: نشست هم اندیشی کارگروههای ساماندهی و ارتقاء ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۲/۱۲/۲۴ | 

نشست هم اندیشی کارگروههای ارتقاء و ساماندهی برگزار شد

نشست هم اندیشی کارگروههای ساماندهی و ارتقاء پژوهشکده با ارائه نتایج به دست آمده از بررسی های کارشناسانه کارگروهها با حضور اعضاءکارگروه ها ، اعضاء هیات علمی و کارشناسان مرکز روز چهارشنبه 21 اسفندماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده سرطان پستان ، دراین نشست که از ساعت 8 لغایت 15 برگزار گردید، ضمن اعلام اختتامیه فعالیت کارگروههای ارتقاء و ساماندهی ، نتایج به دست آمده حاصل از فعالیت آنان در این جمع مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دکتر مجید زاده سرپرست پژوهشکده سرطان پستان درجریان برگزاری این نشست گفت: موضوعاتی که در این جلسه مطرح گردید شاید غالبا ازنظر مسئولان مرتبط به هر حوزه مغفول مانده بود که با بررسی های به عمل آمده درکارگروهها مورد ارزیابی واقع گردید.

وی با اشاره به اهمیت تدوین برنامه ریزی صحیح برای تمامی بخش های فعالیت در پژوهشکده که مجموعا در قالب کارگروهها گنجانده شده بود؛ افزود: چنانچه چشم اندازی به آینده نداشته و برنامه ریزی مشخصی برای آن نکنیم، شاید از بخش هایی از فعالیت خود همچون پژوهش ، آموزش یا درمان ، باز بمانیم. لیکن تهیه نقشه راه(road map) برای مشخص شدن الویت های اصلی، فرعی و دریافت وزن پژوهشکده ازملزومات این پژوهشکده است که باید توسط همه اعضاء و با درنظر گرفتن کلیه دیدگاهها ترسیم گردد.

دکتر مجید زاده در ادامه صحبت های خود با تاکید بر این نکته که "ما باید یک مجموعه دانشی را در پژوهشکده فراهم کنیم"؛تصریح کرد: درست است که یکی از اجزاء اصلی فعالیت در پژوهشکده بخش درمان است و این بخش می تواند برای ما درآمدزا باشد؛ لیکن ما باید یک مجموعه دانشی را در پژوهشکده فراهم آوریم و نگاه خود را به صرف درآمدزایی از بخش درمان تغییر دهیم.

وی در ادامه در خصوص درمانگاه فاطمه الزهرا زیر نظر پژوهشکده سرطان پستان و واقع در خیابان ایران گفت: این درمانگاه نیز باید به عنوان یکی از اجزاء اصلی پژوهشکده و در راستای فعالیت های پژوهشکده به فعالیت خودادامه دهد تا زمانی که بتواند به موقعیت و هویت مشخص خود(تخصصی در زمینه بیماریهای پستان و در راستای فعالیت های پژوهشکده) دست یابد.

سرپرست پژوهشکده سرطان پستان در پایان اضافه کرد: یکی از اهداف تشکیل کارگروه ها بررسی و ارزیابی موقعیت ها و مشکلات موجود در پژوهشکده بود و هدف دیگر شناسایی پتاسیل های مدیریتی در کارگروهها بود که پس از برگزاری جلسات مختلف در این کارگروهها نهایتا به این نتیجه رسیده ام که بهترین سیستم مدیریتی در پژوهشکده ، به صورت بسته ای باشد.به این شکل که هر بخش اصلی دارای مدیری مشخص است که کلیه موارد با نظر وی رفع و رجوع گردیده و ملاحظات لازم  با سیستم بالادستی هماهنگ می گردد.

وی در ادامه، مسئولان هر بخش را معرفی و از همگی خواست تا در بخش های تعریف شده برای هرکس به فعالیت بپردازند.

گفتنی است در این جلسه ، دکتر ماندانا ابراهیمی به عنوان مسئول کارگروه تصویب پژوهشگاه، دکتر شهپر حقیقت مسئول کارگروه آموزش و پژوهش،دکتر صفا نجار نجفی به عنوان مسئول کارگروه ارائه و انتشار دستاوردهای پژوهشی،دکترعصمت السادات هاشمی مسئول کارگروه تشخیص و درمان ، اکرم السادات سجادیان مسئول کارگروه اداری و پشتیبانی، دکتر محسن علیجانی مسئول کارگروه فضای فیزیکی و دکتر ابراهیم عباسی مسئول کارگروه روابط عمومی و بین الملی همچنین کارگروه مدیریت اطلاعات به صورت جداگانه به ارائه نتایج حاصل جلسات برگزارشده در کارگروهها پرداختند.

لازم به ذکر است ؛ هشت کارگروه ساماندهی وارتقاء پژوهشکده در نخستین روز فعالیت دکتر مجید زاده به عنوان سرپرست پژوهشکده سرطان پستان تشکیل گردید و با برگزاری جلسات مختلف اعضاء مباحث مرتبط با هرکارگروه مورد ارزیابی واقع شد.

 

 
  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


CAPTCHA
::
دفعات مشاهده: 1842 بار   |   دفعات چاپ: 609 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 24 بار   |   0 نظر

پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی Motamed Cancer Institute
Persian site map - English site map - Created in 0.06 seconds with 52 queries by YEKTAWEB 3961